Aksaray Network Korsan Taksi 05334182460

Aksaray Network Korsan Taksi 05334182460

Aksaray Network Korsan Taksi 05334182460

Korsan Taksi açılış ücreti olmayan araçlarımızla profesyonel, eğitimli, kibar,güler yüzlü şoförlerimizle yapacağınız bu yolculuklar sürekliliği getirecektir. İstediğiniz tarih ve saat için önceden randevu aldığınız takdirde özel araçlarımızla yolculuk yapabileceksiniz. Trafikte yol uzatmadan ücret artacak mı diye düşünmeden seyahat edebileceksiniz. Kısa mesafe yada değişim saati diyen taksilere gerek kalmayacaktır. Bizim farkımız tam olarak bu. Ücreti önceden biliyorsunuz kıdemli personellerimiz ile görüşüp sonrasında konforlu ve neşeli şekilde yolculuğunuza devam ediyorsunuz. Şehir dışı yada şehir içi 7/24 konforlu lüks araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Bulunduğunuz yer ile gitmek istediğiniz yer arasinda kilometre hesabı yapılmaktadır. Köprü ve otoban dışında ücret talep edilmemektedir. 7/24 hizmet veren bu araçlarımız dezenfekte edilmektedir. Müşterilerimizin sağlığı bizim için kıymetlidir. Bir telefon kadar uzağınızdayız konforlu ulaşım için bizi tercih etmelisiniz.

Sadece bu mahallelerde hizmet vermemekteyiz. Otogar ve havalimanı ulaşımları için de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Otogar ya da havalimanına ulaşmak isteyen yolcularımızı en kısa sürede gitmek istedikleri yere ulaştırmaktayız. Bu hizmeti sağlarken, yolcularımızın kaliteli bir yolculuk deneyimlemesi için gerekli tüm şartları da sağlıyoruz. Ayrıca araçlarımızın bakımlarını belirli bir düzene göre yaptırarak yolcularımızın güvenli seyahat ettiklerinden emin oluyoruz.

İstanbul’daki taksi fiyatları çeşitli faktörlerde değişiklik göstermektedir. Gidilen mesafe ve trafiğin durumu, fiyatlandırmayı etkileyen en önemli noktalardır. Ancak sadece bu faktörler taksilerin fiyatlandırmasını etkilemez. Taksilerdeki ücretlendirme şunlara göre değişkenlik göstermektedir:

korsan taksi hizmetimizde en önem verdiğimiz nokta müşterilerimizin bizden memnun ayrılmasıdır. Bu yüzden de yolcularımıza diğer taksilerde bulamayacağı bazı avantajlar sunmaktayız. Avantajlardan en önemlisi bölgeye göre fiyatlandırma yapmamız ve mesafe başına ücret almamızdır. Fiyatlandırmalar hakkında bilgi edinmek için bizlere telefon numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ek olarak 7/24 aktif WhatsApp canlı destek hattımızla iletişime geçerek de hizmetlerimiz ve fiyatlandırmalarımız hakkında gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

Korsan Taksi Kullanmak Avantajlı Mıdır?

Yolcu açısından korsan taksi kullanmanın önemli avantajları bulunmaktadır. Bunlar arasında en dikkat çekici olanı korsan taksi hizmetinin sarı ticari taksi hizmetine göre ucuz olmasıdır. Kilometre ücreti sarı ticari taksi tarifesine oranla daha uygun fiyatlıdır ve bu sebeple daha çok tercih edilmektedir.

İlaveten, korsan taksilerin şoförlerin eğitim seviyesi genel olarak sarı ticari taksi şoförlerine göre daha üst seviyededir. Bu sebeple yolculara karşı daha kibar, nazik ve hizmet odaklı davranış sergilerler. Bazı konularda sarı ticari taksilere göre müşterinin talebine karşı daha çözüm odaklı yaklaşım sergilerler. Örneğin; sigara kullanmak isteyen bir yolcunun bu talebini geri çevirmezler, kısa mesafeye gitmek isteyen bir yolcuya olumsuz davranış sergileyemezler, beraberinde bavul vb. eşyaları olan müşterilerden kesinlikle ekstra bir ücret talep edemezler.

Korsan Taksi Kullanmak Güvenli Midir?

Elbette güvenlidir. Korsan taksiler de kendi içlerinde bir durağa bağlı olarak kayıt altında çalışmaktadır. Bu sebeple sizi bir yerden başka bir yere taşıyacak olan taksinin uyması gereken kurallar mevcuttur. Bu kurallara uymayan herhangi bir şoförün şikayet edilmesi halinde karşılaşacağı yaptırımlar vardır.

Bu sebeple, şoförden ya da araç kullanımından kaynaklı herhangi bir güvenlik riski oluşması söz konusu değildir. Hatta, korsan taksi şoförleri sarı ticari taksilere göre trafik kurallarına karşı daha hassas davranarak müşterilerinin güvenliğini ön planda tutmaktadır.

 

Korsan Taksilerinin Çalışma Saatleri Nasıldır?

Taksilerimiz haftanın 7 günü 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir. Durak yönetimi tarafından belirlenen mesai saatleri kapsamında herhangi bir şoförün fazla çalışması ya da uykusuz, yorgun bir şekilde sizin karşınıza çıkması kesinlikle söz konusu değildir. Korsan taksi şoförlerimiz belirlenen vardiya sistemine uygun şekilde 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır.

Korsan Taksi Hizmet Çeşitleri Nelerdir?

Hizmetlerimiz arasında; şehir içi-şehir dışı taşımacılık, evcil hayvan taşımacılığı, kargo taşımacılığı, personel taşımacılığı ve havaalanı taşımacılığı gibi çok çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Müşterilerimiz bizden hizmet talep ederken; standart binek, standart ticari, lüks binek ya da vip vito araçlar talep edebilirler. Örneğin; daha kalabalık bir grup için vito araç temin edilmesi müşterilerimizin rahatlığı ve güvenliği açısından çok daha faydalı olacaktır. Talep edilen araç türlerinin kilometre ücretleri farklı olup, sitemiz üzerinden araç türü ve gidilecek rota belirlenerek fiyat listesi çıkartılabilir.

Korsan Taksi Yasal Mıdır? Cezası Var Mıdır?

Piyasanın korsan taksilerin yasallaşmasına ilişkin talebi olmasına karşın henüz bu konuda bir gelişme olmamıştır ve korsan taksi yasallaşmamıştır. Ancak pratikte kullanılan aracın korsan taksi olduğunun ispatlanması çok zor hatta imkansız olduğundan kolay kolay bir ceza ile karşılaşılması söz konusu değildir.

Hotline
TIKLA ARA