Sultangazi Korsan Taksi 05334182460

Sultangazi Korsan Taksi 05334182460

Sultangazi Korsan Taksi 05334182460

Network Taksi Farkıyla 7/24 Kesintisiz Olarak Sultangazi Ve Mahallelerinde Korsan Taksi Hizmeti Sunmaktayız.

Uzman Araç Şoförleriyle Müşteri Memnuiyeti odaklı istanbulun en iyi korsan taksisidir.

7/24 Taksi Hizmeti
Günün her saati ulaşabileceğiniz  yaygın bir hizmet ağımız vardır.

İstediğiniz yerde ve zamanda bizim hzmetimizden yararlanabilirsiniz.

Güvenilir Hizmet

Ekibimiz deneyimli şoför ve klimalı araçlardan oluşur, güven taşırız.

Geniş Hizmet Ağı
Şehiriçi, şehirdışı, havaalanı taşımacılığı, evcil hayvan taşımacılığı, kargo ve paket taşımacılığı ve personel taşımacılığı dahil çok alanda yanınızdayız.

En Ucuz

En ucuz ve en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekteyiz.

Hızlı ulaşımda bir numaralı adres olan taksi firmamız ile trafikte bile kalmadan istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Klimalı araçlarımız ile birlikte rahat ve konforlu bir yolculuk sizi bekliyor olacak. Hem yaz hem de kış günleri yolculuğun tadını bizlerle çıkaracaksınız.

 

SULTANGAZİ KORSAN TAKSİ

Yolcuların artan ulaşım talebini toplu taşıma hizmeti tek başına karşılayamamaktadır. Bu noktada, korsan taksi hizmeti yolcuların imdadına yetişiyor. Bu yoğun ve artan talep karşısında ise sultangazi korsan taksi hizmeti; ucuz olması, şoför kalitesi, esnekliği ve hizmet odaklılığı gibi avantajları ile sarı ticari taksilere göre daha fazla tercih ediliyor.

korsan taksi hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerin sitemizde yer alan numaradan bize ulaşarak bir taksi talebinde bulunması yeterlidir.

Korsan Taksi Kullanmak Avantajlı Mıdır?

Yolcu açısından korsan taksi kullanmanın önemli avantajları bulunmaktadır. Bunlar arasında en dikkat çekici olanı korsan taksi hizmetinin sarı ticari taksi hizmetine göre ucuz olmasıdır. Kilometre ücreti sarı ticari taksi tarifesine oranla daha uygun fiyatlıdır ve bu sebeple daha çok tercih edilmektedir.

İlaveten, korsan taksilerin şoförlerin eğitim seviyesi genel olarak sarı ticari taksi şoförlerine göre daha üst seviyededir. Bu sebeple yolculara karşı daha kibar, nazik ve hizmet odaklı davranış sergilerler. Bazı konularda sarı ticari taksilere göre müşterinin talebine karşı daha çözüm odaklı yaklaşım sergilerler. Örneğin; sigara kullanmak isteyen bir yolcunun bu talebini geri çevirmezler, kısa mesafeye gitmek isteyen bir yolcuya olumsuz davranış sergileyemezler, beraberinde bavul vb. eşyaları olan müşterilerden kesinlikle ekstra bir ücret talep edemezler.

Korsan Taksi Kullanmak Güvenli Midir?

Elbette güvenlidir. Korsan taksiler de kendi içlerinde bir durağa bağlı olarak kayıt altında çalışmaktadır. Bu sebeple sizi bir yerden başka bir yere taşıyacak olan taksinin uyması gereken kurallar mevcuttur. Bu kurallara uymayan herhangi bir şoförün şikayet edilmesi halinde karşılaşacağı yaptırımlar vardır.

Bu sebeple, şoförden ya da araç kullanımından kaynaklı herhangi bir güvenlik riski oluşması söz konusu değildir. Hatta, korsan taksi şoförleri sarı ticari taksilere göre trafik kurallarına karşı daha hassas davranarak müşterilerinin güvenliğini ön planda tutmaktadır.

 

Korsan Taksilerinin Çalışma Saatleri Nasıldır?

Taksilerimiz haftanın 7 günü 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir. Durak yönetimi tarafından belirlenen mesai saatleri kapsamında herhangi bir şoförün fazla çalışması ya da uykusuz, yorgun bir şekilde sizin karşınıza çıkması kesinlikle söz konusu değildir. Korsan taksi şoförlerimiz belirlenen vardiya sistemine uygun şekilde 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır.

Korsan Taksi Hizmet Çeşitleri Nelerdir?

Hizmetlerimiz arasında; şehir içi-şehir dışı taşımacılık, evcil hayvan taşımacılığı, kargo taşımacılığı, personel taşımacılığı ve havaalanı taşımacılığı gibi çok çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Müşterilerimiz bizden hizmet talep ederken; standart binek, standart ticari, lüks binek ya da vip vito araçlar talep edebilirler. Örneğin; daha kalabalık bir grup için vito araç temin edilmesi müşterilerimizin rahatlığı ve güvenliği açısından çok daha faydalı olacaktır. Talep edilen araç türlerinin kilometre ücretleri farklı olup, sitemiz üzerinden araç türü ve gidilecek rota belirlenerek fiyat listesi çıkartılabilir.

Korsan Taksi Yasal Mıdır? Cezası Var Mıdır?

Piyasanın korsan taksilerin yasallaşmasına ilişkin talebi olmasına karşın henüz bu konuda bir gelişme olmamıştır ve korsan taksi yasallaşmamıştır. Ancak pratikte kullanılan aracın korsan taksi olduğunun ispatlanması çok zor hatta imkansız olduğundan kolay kolay bir ceza ile karşılaşılması söz konusu değildir.

Sizin için en kısa yol hangisi ise o yoldan yolculuk yapmanızı sağlıyoruz. Sizlerin trafiğe kalmaması adına en sakin yollardan dilediğiniz yere varmanızı sağlamaktayız. Bu hususa özellikle dikkat ediyoruz. Trafik kurallarına kesin bir şekilde uyuyoruz. Trafikte yanlış hareketlerden kaçınarak sizlerin zarar görmesinin önüne geçmekteyiz. Bilinçli ve saygılı şoförlerimiz ile yollara çıkmakta ve yolcu almaktayız. Aşırı sinirlenen şoförlere asla çatımız altında yer vermiyoruz. Yolları avucunun içi gibi bilen bir şoför gurubuna sahibiz. Sizlerde yolculuk esansında bunların farkına varacaksınız.

bizlerle iletişime geçebilir ve taksinizi kapınızda bulabilirsiniz. Taksimiz bünyesinde yer alan tüm avantajlar ve konforlu yolculuk şimdi sizleri bekliyor.

Taksiler her yıl birkaç kez olacak şekilde bakımdan geçer. Her biri güvenilir bir alt yapıya ve donanıma sahiptir. Trafik içinde kaza yapma oranlar oldukça düşüktür. En uzak mesafeler için uygun fiyatlandırma yapılır.

 

Hotline
TIKLA ARA